HAK VE SORUMLULUKLAR BİLDİRİMİ

İşbu Hak ve Sorumluluklar Bildirimi ("Bildirim") MegaWhat İlkeleri'ne dayalı olarak hazırlanmış olup, kullanıcılarla ve MegaWhat ile etkileşimde bulunan diğer şahıslarla aramızdaki ilişkinin tabi olduğu hizmet koşullarımızdır. MegaWhat’ı kullanarak ya da MegaWhat erişerek, zaman zaman güncellenen bu Bildirimi kabul etmiş sayılırsınız.

Son Değiştirilme Tarihi: [21 Nisan 2014].

1.Tanımlar

1." MegaWhat" ifadesi kapsamında, aşağıda sıralananlar üzerinden sunmakta olduğumuz özellik ve hizmetler yer alır: (a) MegaWhat uygulaması ve MegaWhat markası ya da ortaklığı kapsamındaki diğer tüm internet siteleri (alt etki alanları, uluslararası sürümler, gereçler ve mobil sürümler dahil); (b) Platformumuz; (c) sosyal eklentiler ve diğer benzer olanaklar ve (d) şu anda mevcut olan ya da gelecekte geliştirilecek diğer ortamlar, yazılımlar, cihazlar ya da ağlar.

2."Platform" ifadesi kapsamında, uygulama geliştiricileri ve internet sitesi operatörleri dahil başkalarının MegaWhat’dan veri almasına ya da bize veri temin etmesine olanak sağlayan bazı uygulama programlama arabirimleri ve hizmetler (içerik gibi) yer alır.

3."Bilgi" ifadesi kapsamında, MegaWhat ile etkileşimde bulunan kullanıcıların ve etkileşimde bulunmayan kişilerin eylemleri dahil sizin hakkınızdaki gerçekler ve diğer bilgiler yer alır.

4."İçerik" ifadesi kapsamında, siz ve diğer kullanıcıların MegaWhat üzerinden paylaştığı ancak bilgiler kapsamına girmeyecek her şey yer alır.

5."Veri", "kullanıcı verileri" veya "kullanıcıların verileri" ifadesi kapsamında, sizin veya üçüncü şahısların MegaWhat’dan alabileceği ya da Platform aracılığıyla MegaWhat’a temin edebileceği içerikler ve bilgiler yer alır.

6."Gönderi" ifadesi kapsamında, MegaWhat’da yayınladığınız ya da MegaWhat’ı kullanarak sunduğunuz gönderiler yer alır.

7."Kullanım" ifadesi kapsamında, söz konusu içerik, bilgi veya verilerin kullanımı, çalıştırılması, kopyalanması, sergilenmesi, görüntülenmesi, dağıtılması, değiştirilmesi, çevirisinin yapılması ya da bunları temel alarak yeni içerik, bilgi veya verilerin oluşturulması yer alır.

8."Aktif kayıtlı kullanıcı" ifadesi kapsamında, son 30 gün içerisinde MegaWhat’a en az bir defa giriş yapmış kullanıcılar yer alır.

9."Uygulama" ifadesi kapsamında, Platformu kullanan ya da Platforma erişim sağlayan herhangi bir uygulama veya internet sitesi ve bizden veri alan ya da almış olan diğer her şey yer alır. Artık Platforma erişmiyorsanız ancak bizden aldığınız tüm verileri silmediyseniz, verileri silene dek uygulama koşulları geçerli olacaktır.

2.Gizlilik

Gizliliğiniz bizim için çok önemlidir. İşbu Bildirim’in 3. maddesi de dâhil olmak üzere muhtelif maddelerinde gizlilik ile ilgili hükümler yer almaktadır.

3.İçeriklerinizi ve Bilgilerinizi Paylaşma

MegaWhat’da paylaştığınız bilgilerin ve içeriklerin tamamı sizin mülkiyetinizdedir ve bu bilgilerin nasıl paylaşıldığını gizlilik ve uygulama ayarlarınız aracılığıyla kontrol edebilirsiniz. Ayrıca:

1.Fikri mülkiyet hakları kapsamında bulunan içerikler için, tarafımıza, gizlilik ve uygulama ayarlarınıza tabi olan şu izni verirsiniz: Tarafımıza, MegaWhat'ta ya da MegaWhat ile bağlantılı bir şekilde paylaştığınız fikri mülkiyet hakkı olan herhangi bir içeriği (Fikri Mülkiyet Lisansı) kullanmamız için münhasır olmayan, devredilebilir, alt lisans atanabilir, telifsiz, uluslararası bir lisans tahsis edersiniz. Fikri mülkiyet hakkı olan içeriğinizi ya da hesabınızı sildiğinizde, söz konusu içerik başkalarıyla paylaşılmadıysa veya bu kişiler tarafından silindiyse, bu Fikri Mülkiyet Lisansı'nın geçerliliği de sona erer.

2.Fikri mülkiyet hakkı olan içeriği sildiğinizde, söz konusu içerik, bilgisayardaki geri dönüşüm kutusunun boşaltılmasına benzer bir şekilde silinir. Ancak, silinen içeriğin makul bir zaman aralığı dahilinde yedek kopyalarda kalabileceğini kabul edersiniz (ancak bu bilgilere başkalarının ulaşması mümkün olmayacaktır).

3.Bir uygulamayı kullandığınızda, uygulama içeriğinize ve bilgilerinize ve de başkalarının sizinle paylaştığı içerik ve bilgilere erişmek için sizden izin isteyebilir. Uygulamaların gizliliğinize saygı göstermelerini şart koşmaktayız; bu bilgi ve içeriklerin uygulama tarafından nasıl kullanılabileceği, saklanabileceği ve aktarılabileceği o uygulamayla aranızdaki sözleşmeye göre belirlenir.

4.Bilgi veya içerik yayınladığınızda, bu herkesin bu bilgiye erişerek bu bilgiyi kullanmasına ve sizinle (yani adınız ve profil resminizle) ilişkilendirmesine izin verdiğiniz anlamına gelir.

5. MegaWhathakkındaki görüşleriniz ve diğer önerileriniz bizim için her zaman çok önemlidir, ancak bunları kullandığımız takdirde size bir bedel ödeme yükümlülüğümüzün olmayacağını kabul edersiniz (sizin bunları sunma yükümlülüğünüzün olmadığı gibi).

4.Emniyet

MegaWhat’nın emniyetli kalmasını sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız, ancak bunu yine de garanti edemeyiz. MegaWhat’ın emniyetli kalmasını sağlamak için aşağıdaki taahhütlerde bulunarak bize yardımcı olmanıza ihtiyaç duymaktayız:

1. MegaWhat’da izin verilmeyen ticari iletişimler (spam gibi) yayınlamayacaksınız.

2.Önceden iznimizi almadan, otomatik araçlar (adres toplama botları, robotlar, spider ya da kazıyıcılar) kullanarak diğer kullanıcılara ait içerikleri veya bilgileri toplamayacak ya da MegaWhat’a erişmeyeceksiniz.

3. MegaWhat’ta saadet zinciri gibi, yasalara uygun olmayan çok katlı pazarlama faaliyetlerinde bulunmayacaksınız.

4.Virüs ya da başka kötü niyetli kodlar yüklemeyeceksiniz.

5.Başka birisine ait giriş bilgilerini istemeyecek veya başka birisinin hesabına erişmeyeceksiniz.

6. MegaWhatüzerinde bir yarışma, kampanya ya da çekiliş ("promosyon") düzenler veya bunun tanımını yaparsanız, Promosyon Kurallarımıza ve ilgili tüm yasalara uyacaksınız.

7. MegaWhat’ı yasadışı, aldatıcı, kötü niyetli veya ayrımcı bir amaç doğrultusunda kullanmayacaksınız.

8. MegaWhat’ın düzgün bir şekilde çalışmasını engelleyecek, kapasitesini zorlayacak, yavaşlatacak ya da görünümü olumsuz etkileyecek hizmet engelleme saldırısı [DoS] veya sayfa oluşturma işlevine ya da diğer MegaWhatişlevlerine müdahale etmek gibi eylemlerde bulunmayacaksınız.

9.İşbu Bildirimin ve ilkelerimizin ihlal edilmesine yönelik herhangi bir tavsiye ya da destek sağlamayacaksınız.

5.Kayıt ve Hesap Güvenliği

MegaWhatkullanıcıları gerçek adlarını ve bilgilerini vermektedir ve bunun böyle kalmasını sağlamak için yardımınıza ihtiyaç duymaktayız. Kayıt süreci ve hesap güvenliğinizin muhafaza edilmesine ilişkin tarafımıza verdiğiniz taahhütlerden bazıları şunlardır:

1. MegaWhat’da yanlış kişisel bilgiler vermeyecek veya kendinizden başka birisi için kişinin iznini almadan hesap oluşturmayacaksınız.

2.Birden fazla kişisel hesap oluşturmayacaksınız.

3.Hesabınızı kapatırsak, iznimiz olmadan yeni bir hesap oluşturmayacaksınız.

4.Kişisel zaman tünelinizi öncelikli olarak kendi ticari kazancınız için kullanmayacaksınız ve bu gibi amaçlar için bir MegaWhat Sayfası kullanacaksınız.

5.18 yaşından küçükseniz MegaWhat kullanmayacaksınız.

6.İletişim bilgilerinizin doğru ve güncel kalmasını sağlayacaksınız.

7.Şifrenizi (veya geliştiriciler için, gizli anahtarınızı) paylaşmayacak, başkalarının sizin hesabınıza erişmesine izin vermeyecek veya hesabınızın güvenliğini tehlikeye düşürecek başka eylemlerde bulunmayacaksınız.

8.Hesabınızı önceden yazılı iznimizi almadan, kimseye transfer etmeyeceksiniz.

9.Hesabınız ya da sayfanız için bir kullanıcı adı veya benzer bir tanıtıcı seçerseniz, uygun gördüğümüz takdirde bu kullanıcı adını kaldırma veya geri alma hakkını saklı tutarız (mesela, bir ticari marka sahibinin, bir kullanıcının gerçek adıyla yakından ilişkisi olmayan bir kullanıcı adı hakkında şikâyette bulunduğu durumlarda).

6.Diğer Şahısların Haklarını Koruma

Diğer şahısların haklarına saygı duymaktayız ve sizden de aynısını beklemekteyiz.

1. MegaWhat üzerinde başkalarına ait hakları ya da yasaları ihlal eden herhangi bir içerik paylaşmayacak veya bu tür bir eylemde bulunmayacaksınız.

2.Bu Bildirimi ya da ilkelerimizi ihlal ettiğini düşünürsek, MegaWhat’ta paylaştığınız herhangi bir içeriği ya da bilgiyi kaldırabiliriz.

3.Size, fikri mülkiyet haklarınızı korumaya yardımcı olacak araçlar sunuyoruz.

4.Başka birisinin telif hakkını ihlal ettiği düşüncesiyle içeriğinizi silmemiz durumunda, söz konusu içeriğin yanlışlıkla silindiği kanısındaysanız, karara itiraz fırsatınız olacaktır.

5.Diğer kişilerin fikri mülkiyet haklarını sürekli ihlal ederseniz, hesabınızı uygun gördüğümüz takdirde kapatırız.

6.Telif haklarımızı veya ticari markalarımızı) ya da karışıklığa neden olabilecek benzer markaları kullanmayacaksınız.

7.Diğer kullanıcılardan bilgi toplarsanız, şu koşullara uygun hareket edeceksiniz: Bilgi toplanan kişilerin rızasını alacak, bilgiyi toplayanın siz olduğunuzu (MegaWhat olmadığını) açıklayacak ve hangi bilgileri topladığınızı ve bunları nasıl kullanacağınızı açıklayan bir gizlilik ilkesi yayınlayacaksınız.

8. MegaWhat’da kimsenin kimlik belgelerini ya da mali açıdan kritik öneme sahip bilgileri paylaşmayacaksınız.

7.Cep Telefonları ve Diğer Mobil Cihazlar

1.Mobil hizmetlerimizi şu anda [ücretsiz] olarak sunmaktayız, ancak operatörünüzün normal ücret ve tarifelerinin (kısa mesaj ve internet bağlantısı (veri) ücretleri gibi) yine de geçerli olacağını lütfen unutmayın.

2.Cep telefonu numaranızı değiştirmeniz ya da kapatmanız halinde, size gönderilen mesajların eski numaranızı devralan şahsa gönderilmediğinden emin olmak için, MegaWhat’da hesap bilgilerinizi 48 saat içinde güncelleyeceksiniz.

3.Kullanıcıların, cihazlarını MegaWhat‘da görebildikleri tüm bilgilerle (bir uygulama aracılığıyla dâhil) eşitlemeleri için gerekli izin ve tüm hakları veriyorsunuz.

8.Sosyal Eklentiler İçin Geçerli Özel Hükümler

İnternet sitenize sosyal eklentiler eklemeniz halinde, aşağıdaki ek hükümler sizin için geçerli olacaktır:

1.Kullanıcıların internet sitenizdeki içerik ya da bağlantıları MegaWhat’ta paylaşabilmeleri için, MegaWhat’ın Sosyal Eklentilerini kullanmanıza izin vermekteyiz.

2. MegaWhat’da bu bağlantıları ve içeriği kullanmamıza ve başkalarının da kullanmasına olanak tanımamıza izin vermektesiniz.

3.Bu Bildirimi ihlal edebilecek herhangi bir içerik barındıran sayfalara bir Sosyal Eklenti yerleştirmeyeceksiniz.

9.Uygulama ve İnternet Sitesi Geliştiricileri/Operatörleri için Geçerli Özel Hükümler

Bir Platform uygulaması ya da internet sitesinin geliştiricisi ya da operatörüyseniz, aşağıdaki ek hükümler sizin için geçerli olacaktır:

1.Hem uygulamanız ve içeriğinden, hem de Platformu nasıl kullandığınızdan tamamen siz sorumlu olacaksınız. Uygulamanızın ya da Platformu kullanma şeklinizin MegaWhat Platform İlkeleri'ne ve Reklam Kurallarımıza uygun olduğundan emin olmak da bu kapsamda yer alır.

2. MegaWhat’dan aldığınız verilerin kullanımı ve bu verilere erişim, aşağıdakilerle sınırlı olacaktır:

a.Yalnızca uygulamanızın çalışması için ihtiyaç duyduğunuz verileri isteyeceksiniz.

b.Hangi kullanıcı verilerini kullanacağınızı ve bu verileri nasıl kullanacağınızı, görüntüleyeceğinizi, paylaşacağınızı veya aktaracağınızı kullanıcılara açıklayan bir gizlilik ilkeniz olacak ve gizlilik ilkenizin URL'sini Geliştirici Uygulaması'nda bulunduracaksınız.

c.Bir kullanıcıya ait verileri, gizlilik ilkenizle tutarsız bir şekilde kullanmayacak, görüntülemeyecek, paylaşmayacak ya da aktarmayacaksınız.

d.Kullanıcı isterse, bizden kullanıcıyla ilgili aldığınız tüm verileri silecek ve kullanıcıların bu tür bir talepte bulunması için gerekli mekanizmayı sağlayacaksınız.

e.Bir kullanıcıyla ilgili bizden aldığınız verileri herhangi bir reklam metnine eklemeyeceksiniz.

f.Bizden aldığınız hiçbir veriyi herhangi bir reklam ağına, reklam platformlarına, veri aracılarına veya reklamla ilgili başka araçlara doğrudan veya dolaylı olarak (kullanıcı bu aktarıma veya kullanıma izin verse bile) aktarmayacaksınız.

g.Kullanıcı verilerini satmayacaksınız. Uygulamanız üçüncü bir şahıs tarafından satın alınır veya üçüncü bir şahısla birleşirse, kullanıcı verilerini uygulamanızda kullanmaya devam edebilirsiniz ancak uygulamanızın dışına aktaramazsınız.

h.Kullanıcı verilerini kullanıcıların beklentileriyle tutarsız olduğunu belirlediğimiz bir şekilde kullanmanız halinde, kullanıcı verilerini silmenizi isteyebiliriz.

k.Verilere erişiminizi sınırlandırabiliriz.

l. MegaWhat Platform İlkelerimizde yer alan diğer tüm kısıtlamalarla uyumlu hareket edeceksiniz.

3.Kullanıcının izni olmadan bir kullanıcıdan bağımsız olarak topladığınız bilgi ve içeriği tarafımıza iletmeyeceksiniz.

4.Uygulamayı kaldırma ve uygulama ile bağlantıyı kesme işlemlerini kullanıcılar için kolay hale getireceksiniz.

5.Kullanıcıların sizinle iletişim kurmasını kolay hale getireceksiniz. Ayrıca e-posta adresinizi, haklarını ihlal ettiğinizi iddia eden kullanıcılarla ve başkalarıyla paylaşabiliriz.

6.Uygulamanız için müşteri desteği sağlayacaksınız.

7. MegaWhat üzerindeki üçüncü şahıs reklamları veya internet arama kutularını göstermeyeceksiniz.

8.Bizden aldığınız kod, API, veri ve araçları kullanmak için gerekli tüm hakları size veriyoruz.

9.Kodlarımızı, uygulama programlama arabirimlerimizi ya da araçlarımızı kimseye satmayacak, devretmeyecek veya bunlar için alt lisans tahsis etmeyeceksiniz.

10. MegaWhat ile olan ilişkinizi başkalarına yanlış temsil etmeyeceksiniz.

11. MegaWhat ilkelerimize uyduğunuz sürece, geliştiricilere yönelik sunduğumuz logoları kullanabilir, bir basın bülteni veya farklı bir kamu bildirisi yayınlayabilirsiniz.

12.Sizinle olan ilişkimizi açıklayan bir basın bülteni yayınlayabiliriz.

13.Yürürlükteki tüm yasalara uyumlu hareket edeceksiniz. Özellikle şunlara dikkat edeceksiniz (mümkün olduğunda):

a.Art arda ihlal teşkil eden içeriklerin silinmesini ve tekrarlayan ihlal faaliyetlerinde bulunan kişileri hesaplarının kapatılmasını kapsayan, yasalar ile uyumlu bir ilkeye sahip olmalısınız.

b.Yasalar ile uyumlu hareket edecek, kullanıcı verilerinin MegaWhat üzerinden paylaşılabilmesi için kullanıcılardan gerekli tercih izinlerini alacaksınız. Bize yapılan hiçbir beyanatın, olağan iş süreci dâhilinde arızi olmayacağını kabul edersiniz.

14.Platformun her zaman ücretsiz olarak kalacağını garanti etmiyoruz.

15.Uygulamanızın MegaWhat dahilinde çalışmasını sağlamak için gerekli tüm hakları tarafımıza vereceksiniz (bize temin ettiğiniz içeriği ve bilgileri akışlar, zaman tünelleri ve kullanıcı faaliyet hikayeleri halinde sunmaya yönelik haklar dahil).

16.Tarafımıza, uygulamanız için bağlantı ekleme veya uygulamanızı çerçeveleme ve uygulamanızın etrafına reklamlar dahil içerik yerleştirme hakkı verirsiniz.

17.Uygulamanızı, içeriklerinizi veya verilerinizi ticari amaçlar dahil herhangi bir amaç doğrultusunda analiz edebiliriz (reklam iletiminin hedef alınması ve aramaya yönelik içeriklerin dizinlenmesi gibi).

18.Uygulamanızın kullanıcılar için emniyetli olmasını sağlamak üzere, uygulama üzerinde denetlemeler gerçekleştirebiliriz.

19.Uygulamanıza benzer özellikler ve hizmetler sunan ya da uygulamanızla rekabet eden uygulamalar geliştirebiliriz.

10. MegaWhat Tarafından Sunulan veya Geliştirilen Reklamlar ve Diğer Ticari İçerikler Hakkında

Hedefimiz kullanıcılarımız ve reklamverenler için değerli olan reklamlar ve diğer ticari veya sponsorlu içerikler sunmaktır. Bunu gerçekleştirmemize yardımcı olmak için, aşağıdakileri kabul edersiniz:

1.Sunduğumuz veya geliştirdiğimiz ticari, sponsorlu veya ilgili içeriklerle (beğendiğiniz bir marka gibi) bağlantı olarak kullanıcı adınızı, profil resminizi, içeriğinizi ve bilgilerinizi kullanmamıza izin verirsiniz. Bunun anlamı, örneğin, bir işletme veya diğer kuruluş ya da kişiye, size bir bedel ödemeden, içeriğiniz veya bilgilerinizle birlikte adınızı ve/veya profili göstermesi için bize bir ücret ödemesi için izin verirsiniz. İçeriğiniz veya bilgileriniz için belirli bir hedef kitlesi seçtiyseniz, bunları kullanırken seçiminize saygı duyacağız.

2.Size ait içerikleri ya da bilgileri, izniniz olmaksızın reklamverenlere verebiliriz.

3.Bazı hizmet ve iletişimlerin ödemeli olduğunu her zaman belirtmeyebileceğimizi kabul edersiniz.

11.Yazılımlar için Geçerli Özel Hükümler

1.Tek başına yazılım ürünü, uygulama veya tarayıcı eklentisi gibi yazılımlarımızı indirir veya kullanırsanız, zaman zaman yazılımı iyileştirmek, yükseltmek ve daha fazla geliştirmek için yazılım tarafından yükseltmeler, güncellemeler ve ek özellikler indirilebileceğini ve bunların yüklenebileğini kabul etmiş olursunuz.

2.Bir açık kaynak lisansı altında açıkça izin verilmediği veya size açık yazılı izin vermediğimiz takdirde, yazılımımızı değiştiremez, türevlerini oluşturamaz, kaynak koda dönüştüremez veya bir başka şekilde bizden kaynak kod çekmeye çalışamazsınız.

12.Değiştirmeler

Koşullarımızda değişiklik yapılmasının ardından MegaWhat'u kullanmaya devam etmeniz, değişen koşullarımızı kabul ettiğiniz anlamına gelir.

13.Fesih

İşbu Bildirim'in özünü ya da metnini herhangi bir şekilde ihlal etmeniz ya da tarafımızı bir risk veya başka bir muhtemel hukuki yaptırıma maruz bırakmanız durumunda, MegaWhat’ı size sunmaya kısmi olarak ya da bütünüyle son verebiliriz. Bu durumu tarafınıza e-posta yoluyla ya da hesabınıza erişim sağlamayı bir sonraki deneyişinizde bildireceğiz. Ayrıca dilediğiniz zaman hesabınızı silebilir ya da uygulamanızı devre dışı bırakabilirsiniz.

14.İhtilaflar

1.Bu Bildirim ya da MegaWhat ile ilişkili olarak ya da bunlardan kaynaklı olarak meydana gelen herhangi bir iddia, dava nedeni ya da ihtilafı (iddia), İstanbul (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri’nde çözümleyeceksiniz ve tüm bu iddialarla ilgili dava açmak maksadıyla bu mahkemelerin kişisel yargı alanına başvuracaksınız. Hem bu Bildirim, hem de tarafınız ve bizim tarafımız arasında meydana gelebilecek herhangi bir dava konusu, yasa hükümlerinin çakışmasına bakılmaksızın Türk yasalarına tabi olacaktır.

2. MegaWhat üzerinde size ait faaliyetler, içerik ve bilgilerle ilişkili olarak herhangi bir şahsın, tarafımıza size karşı bir dava konusu getirmesi halinde, söz konusu dava konusuyla ilgili oluşabilecek tüm hasar, ziyan ya da herhangi bir harcamaya karşı (makul hukuki ücretler ve giderler dahil) tarafımızı beri kılacak ve tarafımızın bu hasarlara karşı sorumlu tutulmayacağını garanti edeceksiniz. Kullanıcı davranışlarına ilişkin kurallar belirlememize rağmen, kullanıcıların MegaWhat’daki eylemlerini kontrol etmiyoruz veya yönlendirmiyoruz ve kullanıcıların MegaWhat’da aktardığı ya da paylaştığı içerik ve bilgilerden sorumlu değiliz. MegaWhat’da karşılaşabileceğiniz herhangi bir saldırgan, uygunsuz, müstehcen, kanunlara aykırı ve başka bir biçimde uygunsuz içerik ya da bilgiden tarafımız sorumlu değildir. Herhangi bir MegaWhat kullanıcısının çevrimiçi ya da çevrimdışı davranışlarından sorumlu değilizdir.

3. MegaWhat’ı sürekli sorunsuz çalışır durumda, virüssüz ve emniyetli tutmaya çalışıyoruz, ancak MegaWhat’ı kullanırken karşı karşıya kalabileceğiniz riskler tamamen sizin sorumluluğunuzda olacaktır. MegaWhat’ın her zaman güvenli, güvenilir ve hatasız olacağını ve MegaWhat‘ın her zaman kesintiler, gecikmeler veya bozukluklar olmadan çalışacağını garanti etmiyoruz.

15.Özel Hükümler

1.İşbu Bildirim, taraflar arasında MegaWhat ile ilgili sözleşmenin tamamını teşkil etmekte ve bundan önce yapılmış tüm sözleşmelerin yerini almaktadır.

2.Bu Bildirime bağlı herhangi bir kısmın yürütülemez olduğu tespit edilirse, geriye kalan kısım yürürlükte kalacak ve geçerliliğini korumaya devam edecektir.

3.Bu Bildirime bağlı herhangi bir kısmı yürütme konusunda başarısız olmamız halinde, bu durum bir feragat olarak kabul edilmeyecektir.

4.İşbu Bildirim kapsamındaki haklarınızın veya yükümlülüklerinizin hiçbirini, tarafımızdan izin alınmaksızın başkasına devretmeyeceksiniz.

5.Herhangi bir birleşme, iktisap, varlık satışı ya da yasa veya diğer bir hükmün işletilmesi ile bağlantılı olarak, işbu Bildirim kapsamındaki hak ve yükümlülüklerimizin tamamı, tarafımızca serbest bir şekilde devredilebilir.

6.İşbu Bildirim kapsamındaki hiçbir husus, yasalarla uyumlu hareket etmemizi engellemeyecektir.

7.İşbu Bildirim, herhangi bir üçüncü şahsın lehine hak sağlamayacaktır.

8. İşbu Bildirim ile kişisel verilerinizin aktarılmasına ve işlenmesine izin verirsiniz.

9.Size açık bir şekilde verilmemiş tüm haklar saklı tutulmaktadır.

10. MegaWhat’ı kullanırken veya MegaWhat’a erişirken yürürlükteki tüm yasalara uyumlu hareket edeceksiniz.